Navigace \ Triatlon Litomyšl \ Aktuality \ Slovo po 20.ročníku

Slovo po 20.ročníku

Jubilejní 20.ročník
Publikováno: 11.8.2014

Za slunečného počasí se při jubilejním 20.tém ročníku sešlo 56 startujících,kteří byli rozděleni do kategorií dle věku.Čekala na ně tradiční trať s menším zkrácením plavání z důvodu malého množství vody v Košíři.A pro závodníky,kteří jeli dlouhou trať se vynechával průjezd Nedošínem po prvním okruhu na kole z důvodu rozkopání silnice.S těmito úpravami se nejlépe vypořádal Jílek David ze Zábřeha časem 2:09:30 a tím obhájil loňské vítězství.Necelou minutu na vítěze ztratil Doleček Josef z Přívratu a na třetím místě se ztrátou šesti minut doběhl Růžička Martin z Brandýsa nad Orlicí.Nejlepší ženou byla časem 1:22:19 Jaroslava Hurychová z Litomyšle.Druhá v pořadí Pospíšilová Nikola ze Šumperka ztratila 7.minut a o minutu později doběhla třetí Kašparová Bohumila opět domácí závodnice.

Ještě jednou bych poděkoval všem startujícím za ohleduplnost a opatrnost při zdolávání těžšího terénu :-)

Velké DÍKY patří tradiční časoměřičské dvojici Jandíkových a všem,kteří se podíleli a napomohli k úspěšnému 20.tému ročníku.A musím zmínit jméno Petr Popelka,který vše začal a stále je nápomocen,aby se tradice prodlužovala.Tímto se můžeme těšit na příští 21.tý ročník,který se bude konat tradičně druhou sobotu v srpnu,tj.8.srpna od 13:00 hod.Kdy už by jsme měli jet po cyklostezce a lepším asfaltu po Nedošíně.Zároveň jestli bude lepší hladina vody,tak Pavel Saqua z jachetního oddílu Litomyšl připraví doprovodný program:-)Vstříc ročníku číslo 21 :-))