Navigace \ Triatlon Litomyšl \ Aktuality \ Slovo po 17.ročníku

Slovo po 17.ročníku

Nejen poděkování za ročník 2011
Publikováno: 14.8.2011

17. ročník Litomyšlského triatlonu. I přes dopolední zamračenou oblohu a přeháňky se na start závodu postavilo celkem 19 startujících s mezinárodní účastí z USA, rozdělených do kategorií dle věku. Hlavní mužské kategorie  a družstva absolvovali 1,2 km plavání, 50 km jízdy na kole a 10 km běhu. Ženy startovaly na poloviční trati.

Vítězem a tím kdo si odvezl pohár pro vítěze se stal Šutera Josef z Poličky časem 2:21:12. Druhý v celkovém pořadí Jarinkovič Jan z Rokytna do cíle doběhl se ztrátou 5-ti minut.A na třetím místě se umístil Hájek Miroslav se ztrátou 8.minut na vítěze.Nejlepší žena byla Hájková Lenka z Litomyšle časem 1:46:37.

Všem zůčastněným gratuluji k podaným výkonům,děkuji za ohleduplnost při závodě a velké DĚKUJI patří všem,kteří byli jakkoliv nápomocni a těším se na další setkání a spolupráci již při 18.ročníku,který se bude konat druhou sobotu v srpnu 2012:-)