Navigace \ Triatlon Litomyšl \ Aktuality \ Slovo po 18. ročníku

Slovo po 18. ročníku

pár slov k 18.ročníku:-)
Publikováno: 12.8.2012

Již máme za sebou 18.ročník Litomyšlského triatlonu,který letos byl pod zamračenou oblohou,která místy pouštěla deštivé přeháňky.I přesto se na start postavilo 36 startujících,kteří byli rozděleny do kategorií dle věku.Kategorie muži a družstva muži absolvovali 1,2km plavání, 50 km kolo a 10 km běh.Ženy startovaly na polovičních tratích.
Tím kdo si odvezl letošní pohár se stal po deseti letech opět Doleček Josef z Přívratu časem 2:15:01.Druhý do cíle doběhl Hartman Karel z Ústí nad Orlicí se ztrátou necelých 5 min.A na třetím místě se umístil Rendl Josef z Prahy,který za vítězem zaostal o necelých 6min.Nejlepší ženou byla Fajkusová Petra z Prahy časem1:38:18.
Blahopřeji všem účastníkům ke zdárnému zdolání náročné tratě a ověření své fyzické kondice.Děkuji za ohleduplnost v průběhu závodu a velké DÍKY patří časoměřičům a všem kteří byli nápomocni se zorganizováním letošního ročníku.Díky kterému se tradice opět posunula o rok a těším se na 19.ročník,který se bude konat druhou sobotu v srpnu 2013:-)