Navigace \ Triatlon Litomyšl \ Aktuality \ Slovo po 24.ročníku

Slovo po 24.ročníku

Po letošní druhé srpnové sobotě můžeme opět shrnout další ročník našeho triatlonu.Z důvodu malého množství vody v rybníku jsme museli zkrátit plaveckou část cca na 800 a 400 metrů,ale další disciplíny byli již tradičních vzdáleností a pro děti jsme měli připravenou trať na 100 m plavání, 5 km na kole a 2,5 km běh. Závodu přálo jasné počasí a zúčastnilo se ho 41 startujících, kteří byli rozděleni do kategorií dle rozpisu a dohody s pořadateli.
Vítězem se stal domácí závodník Pešek Pavel časem 2:05:19. Čtyři minuty za vítězem dojel Antonín Hurych časem 2:09:13.Na stupně vítězů je doplnil časem o minutu pomalejším 2:10:18 Dočkálek Libor z Dobříše. Nejrychlejší ženy byly tentokrát dvě.Na dlouhé trati Otrubová Kamila časem 2:43:37 a na krátké trati Hurychová Jaroslava časem 1.21:27.
Všem závodníkům, dobrovolníkům co pomáhají s udržením tradice, divákům a sponzorům chci poděkovat za letošní spolupráci.
Zdar ročníku 24 a druhou sobotu v srpnu 10.8.2019 v prostorách startu na viděnou u 25.tého ročníku snad s opravenou hrází a větším množství vody :-)
Publikováno: 12.8.2018