Navigace \ Triatlon Litomyšl \ Aktuality \ Slovo po 25.ročníku

Slovo po 25.ročníku

Úspěšně máme za sebou již 25.tý ročník, který se po několika letech plaval v příjemné hladině vodní, jel za jemného deště a běžel v podmračném počasí. Tratě byli tradiční i díky vstřícnosti firmy AGILE spol s.r.o. která nám nejen povolila proběhnout přes stavbu u rybníka, ale i perfektně upravila a vyznačila trasu. Kategorie byli rozděleny již tradičně dle domluvy závodníků a pořadatelů. S letošním ročníkem se nejlépe vypořádal domácí závodní Antonín Hurych časem 2:15:08,který na tomto triatlonu zvítězil již potřetí. Nejrychlejší ženy po loňském roce byly opět dvě. Na krátké trati zvítězila domácí Jaroslava Hurychová časem 1:24:04 a na dlouhé trati Kristýna Saidlová z Prahy časem 2:29:05.
Naše díky patří ať to byl závodník, fanoušek, či dobrovolník při organizaci, protože díky Vám je závod stále možnost pořádat a je na něm i příjemná atmosféra.Zároveň díky i za doprovodný program na hrázy, který připravil Pavel Saqua a občerstvení,které nahradilo zavřenou Žabárnu z důvodu svatby. A těším se,že se sejdeme opět příští rok druhou sobotu v srpnu na stejném místě. Triatlonu ZDAR
Publikováno: 11.8.2019