Triatlon Litomyšl | www.triatlonlitomysl.cz

Navigace \ Triatlon Litomyšl \ Aktuality

Aktuality

Slovo po 26.ročníku

Roky letí, ročníky přibývají a my máme za s sebou již 26.rořník triatlonu v Litomyšli,který se konal v tradiční termín(druhou sobotu v srpnu) za neskutečné podpory počasí, které startujícím dopřálo 37 stupňů celsia. Distance byli 1km plavání, 50km kolo a 10 km běh v dospělých kategoriích a pro děti byli připravené tratě do 160m plavání, 10km kolo a 2,5km běh.
Dospělých vzdáleností se zúčastnilo 33 startujících a dětských 7 stratujících,kteří si porůznu odzávodili a úspěšně dokončili.Mezi muži po roční pauze zvítězil domácí závodník Pavel Pešek časem 2:23:28,kterého na stupních vítězů doprovodili na druhém místě Antonín Hurych časem 2:31:31 a třetím místě Lukáš Petr časem 2:33:31.Nejrychlejší ženou na poloviční trati,než jeli muži byla též domácí závodnice Kabrhelová Pavlína časem 1:43:28,kterou doprovodili na stupně vítězů Exnerová Veronika časem 1:45:31druhým místem a třetím místem Melounová Helena časem 1:48:20.
Mezi dětmi byli vítězové všichni a nejen proto,že v každé kategorii bylo jedno.Ale že zvládli svůj závod s chutí pohybu ve třech různých sportech
Všem závodníkům, dobrovolníkům co pomáhají s udržením tradice, divákům a sponzorům chci poděkovat za letošní spolupráci a hlavně trpělivost s předzávodními informacemi. Z důvodu spousty omezení na tratích, které se nakonec projevili minimálně.Zároveň díky i za doprovodný program na hrázy, který připravil Pavel Saqua .A těším se,že se sejdeme opět příští rok druhou sobotu v srpnu na stejném místě.
Publikováno: 13.8.2020
Slovo po 26.ročníku

Dodatek k letošnímu ročníku

Tak po několika letech to vypadalo na dostatek vody.Ale bohužel letošní ročník to vypadá zatím na nejvíc potíží :) Voda bude nejspíš upuštěna,protože budou muset rybáři řešit průsak,trať kola možná bude upravena z důvodu překopání silnice a okruh běhu pozměněn z důvodu prací u Vertexu. Vše dozvíme těsně před konáním v jaké to bude fázi,takže případné úpravy budou na poslední chvíli. Ale závod se uspořádá i v případně drobných změn. Těšíme se na viděnou v sobotu 8.srpna
Publikováno: 26.7.2020
Dodatek k  letošnímu ročníku

Rok 2020

Po roce opět zdravím a pomalu pracuji na dalším ročníku našeho triatlonu v tradiční termín. Tento ročník se bude konat opět 100% jen čekám na vývoj stavebních prací a dle aktuálního stavu budou nejpravděpodobněji upraveny trasy.To ale nic nemění na tom,že se setkáme druhou srpnovou sobotu v Nedošíně :-)
Publikováno: 4.7.2020
Rok 2020

Slovo po 25.ročníku

Úspěšně máme za sebou již 25.tý ročník, který se po několika letech plaval v příjemné hladině vodní, jel za jemného deště a běžel v podmračném počasí. Tratě byli tradiční i díky vstřícnosti firmy AGILE spol s.r.o. která nám nejen povolila proběhnout přes stavbu u rybníka, ale i perfektně upravila a vyznačila trasu. Kategorie byli rozděleny již tradičně dle domluvy závodníků a pořadatelů. S letošním ročníkem se nejlépe vypořádal domácí závodní Antonín Hurych časem 2:15:08,který na tomto triatlonu zvítězil již potřetí. Nejrychlejší ženy po loňském roce byly opět dvě. Na krátké trati zvítězila domácí Jaroslava Hurychová časem 1:24:04 a na dlouhé trati Kristýna Saidlová z Prahy časem 2:29:05.
Naše díky patří ať to byl závodník, fanoušek, či dobrovolník při organizaci, protože díky Vám je závod stále možnost pořádat a je na něm i příjemná atmosféra.Zároveň díky i za doprovodný program na hrázy, který připravil Pavel Saqua a občerstvení,které nahradilo zavřenou Žabárnu z důvodu svatby. A těším se,že se sejdeme opět příští rok druhou sobotu v srpnu na stejném místě. Triatlonu ZDAR
Publikováno: 11.8.2019
Slovo po 25.ročníku

Rok 2019

Vypadá to,že za chvilku ani nestihnu vyvěsit propozice na aktuální ročník,ale v příštím roce snad už bude více klidu na věnování se zábavě a přípravě závodu :-) letos snad poslední ročník bez úplných příprav,ale i tak doufám,že se sejdeme a nějak to společně odsloužíme i ve stíženějších podmínkách. Vody je oproti loňsku dost,tak si snad i lépe zaplaveme a nebudeme úplně od bláta :-)
Publikováno: 1.8.2019
Rok 2019

Slovo po 24.ročníku

Po letošní druhé srpnové sobotě můžeme opět shrnout další ročník našeho triatlonu.Z důvodu malého množství vody v rybníku jsme museli zkrátit plaveckou část cca na 800 a 400 metrů,ale další disciplíny byli již tradičních vzdáleností a pro děti jsme měli připravenou trať na 100 m plavání, 5 km na kole a 2,5 km běh. Závodu přálo jasné počasí a zúčastnilo se ho 41 startujících, kteří byli rozděleni do kategorií dle rozpisu a dohody s pořadateli.
Vítězem se stal domácí závodník Pešek Pavel časem 2:05:19. Čtyři minuty za vítězem dojel Antonín Hurych časem 2:09:13.Na stupně vítězů je doplnil časem o minutu pomalejším 2:10:18 Dočkálek Libor z Dobříše. Nejrychlejší ženy byly tentokrát dvě.Na dlouhé trati Otrubová Kamila časem 2:43:37 a na krátké trati Hurychová Jaroslava časem 1.21:27.
Všem závodníkům, dobrovolníkům co pomáhají s udržením tradice, divákům a sponzorům chci poděkovat za letošní spolupráci.
Zdar ročníku 24 a druhou sobotu v srpnu 10.8.2019 v prostorách startu na viděnou u 25.tého ročníku snad s opravenou hrází a větším množství vody :-)
Publikováno: 12.8.2018
Slovo po 24.ročníku

Ročník 2018

Tak nastala opět chvilka na dodání podkladů k letošnímu 24.tému ročníku
Publikováno: 27.7.2018
Ročník 2018

Slovo po 23.ročníku

Je za námi druhá sobota v srpnu,což je i po již 23.tím ročníku triatlonu v Litomyšli – Nedošín (1km- 50 km – 10 km). Kterému během závodu přálo polojasné počasí,při proměnlivém počasí a páteční bouřce( která donutila pořadatele k těžebním pracím). Zúčastnilo se ho 49 startujících, kteří byli rozděleni do kategorií dle rozpisu a dohody s pořadateli.
Vítězem se stal Lím Vojtěch časem 2:11:21. Necelou minutu za vítězem dojel domácí účastník Pešek Pavel časem 2:12:14.Na stupně vítězů je doplnil časem jen o tři vteřiny pomalejším 2:12:21 Bednarský Vojtěch ze Šumperka. Nejrychlejší ženou byla Jiroušková Jana časem 1:12:59,která porazila druhou Jaroslavu Hurychovou a třetí Michaelu Niklovou.
Všem závodníkům, dobrovolníkům co pomáhají s udržením tradice, divákům a sponzorům chci poděkovat za letošní spolupráci a hlavně trpělivost s předzávodními informacemi. Z důvodu složitějšího roku bylo minimum sil se pověnovat všemu na 100 procent. Ale díky vám co se účastního dostávám chut do dalších ročníků. Takže dokud nebude na stránkách viset ZRUŠENO bude tento závod prodlužovat svoji tradici.
Zdar ročníku 23 a druhou sobotu v srpnu 11.8.2018 v prostorách startu na viděnou u 24.tého ročníku
Publikováno: 13.8.2017
Slovo po 23.ročníku

Ročník 2017

Konečně chvilka na to dát propozice na letošní již 23.ročník. Omluva za pořadatele, ale i přes složitosti v osobním bytí tradici zajistíme.Takže se nebojde,když nejsou propozice včas.Start stihneme v pravidelný termín a vy na něj můžete bez obav trénovat.
Publikováno: 4.8.2017
Ročník 2017

Slovo po 22.ročníku

Druhá srpnová sobota se stala tradičním termínem již pro 22.hý ročník dlouhého triatlonu v Litomyšli-Nedošíně (1km – 50 km – 10 km).Kterému po dopoledním dešti přálo polojasné počasí,které většina z 55. startujících označilo za ideální pro závod.Tito závodníci byli rozděleni do několika kategorií.Muži startovali na celé trati,ženy na poloviční a družstva dle dohody.
Po roční pauze a dovršení hattricku se stal vítězem Jílek David časem 2:07:21a tím posunul na druhé místo loňského vítěze Josefa Dolečka časem 2:12:30. Třetí místo bral Havran Jan časem 2:13:49. Nejlepší ženou byla Hurychová Jaroslava časem 1:18:54. Letos musím zmínit i kategorii děti s doprovodem, kde na trati 100 m plavání – 25 km kolo – 3 km běh. Byli letos dva soutěžící a zároveň vítězi. A to Anežka Broulíková z České Třebové a Sebastian Přemysl Seidl z Benátek. Kteří jsou příslibem sportu i v budoucnosti.
Blahopřeji všem závodníkům k jejich výkonům. Děkuji všem dobrovolníkům s pomocí uspořádat tento ročník,časoměřičům(manželé Jandíkovi) a Petru Popelkovi,nejen za letošní pomoc,ale hlavně za založení této tradice, díky které si může kdokoliv tento sport vyzkoušet. Zároveň patří díky i za doprovodný program během i po závodě, který připravil Pavel Saqua. A to paddleboarding, windsurfing, windsurfingový trenažer a celosvětově patentované čtyřmístné šlapadlo Conger.
Snad takto příjemnou sobotu strávíme i příští rok,kdy 23.ročník vychází na 12.8.2017
Publikováno: 19.8.2016
Slovo po 22.ročníku

Ročník 2016

Neuvěřitelné, letos času a chtění bohužel bylo ještě méně než loni z důvodu složitosti toho mezitriatlonového času v soukromém životě:-( ale protože nenechám zaniknout tradici příjemného setkání příznivců tohoto sportu a dokud bude aspoň trochu vody v rybníku,budeme tento závod pořádat :-)
Tak ikdyž pozdní podání informací, jsou zde. Vše proběhne v tradiční termín(druhá sobota v srpnu) na tradičním místě, s tradičními disciplínami, s tradičními účastníky(snad i novými) , tradiční náladou a vstřícností,tak snad i již s tradičním doprovodným programem :-)
Kdo se tedy chce zůčastnit letošního ročníku, může přijít druhou sobotu v srpnu.Která letos vychází na 13.8.2016.Start ve 13 hod v Nedošíně.Prezentace od 11:30 hod.
INFO K DOPROVODNÉMU PROGRAMU:
Jachetní oddíl Litomyšl ve spolupráci se Školou windsurfingu a paddleboardingu zajišťují doprovodný program k letošnímu triatlonu na Velkém Košíři u Litomyšle. V sobotu 13.srpna od 9 hodin bude po celý den pro dospělé i děti připraven k vyzkoušení windsurfingový trenažer, paddleboardová prkna, WS-komplety, kanoe i celosvětově patentované čtyřmístné šlapadlo Conger.
Publikováno: 29.7.2016
Ročník 2016

Doprovodný program

Pro doprovod závodníků(děti i dospělé) bude připraven doprovodný program- paddleboarding,windsurfing a windsurfingový trenažér.V průběhu i po závodě budou moci zájemci vyzkoušet vybraný sport pod dohledem profesionálních instruktorů.Za YCI, školu windsurfingu a paddleboardingu - Pavel Saqua
Publikováno: 6.8.2015
Doprovodný program

Ročník 2015

Před letošním ročníkem bylo ještě méně času než před tím minulým(něco sebrala příprava na změnu v soukromém životě),tak až nyní dávám propozice na letošní ročník,který je již jednadvacátým.
Kdo se chce zůčastnit letošního ročníku, může přijít druhou sobotu v srpnu.Která letos vychází na 8.8.2015.Start ve 13 hod v Nedošíně.Prezentace od 11:30 hod.
Publikováno: 18.6.2015
Ročník 2015

Slovo po 20.ročníku

Jubilejní 20.ročník
Publikováno: 11.8.2014
Slovo po 20.ročníku

Ročník 2014

Čas je snad rok od roku rychlejší,tak až nyní dávám propozice na letošní ročník,který je již 20tým.A tím mám možná pomalejší závodní časy:-)))
Kdo se chce zůčastnit kulatého ročníku, může přijít druhou sobotu v srpnu.Která letos vychází na 9.8.2013.Start ve 13 hod v Nedošíně.Prezentace od 11:30 hod.
Publikováno: 18.5.2014
Ročník 2014

Slovo po 19. ročníku

pár slov k 19.ročníku
Publikováno: 11.8.2013
Slovo po 19. ročníku

Ročník 2013

A je tu již další rok:-) kterým se blíží letošní již 19. ročník triatlonu:-)Kdo se chce zůčastnit může přijít druhou sobotu v srpnu.Která letos vychází na 10.8.2013.Start ve 13 hod v Nedošíně.Prezentace od 11:30 hod.
Publikováno: 3.3.2013
Ročník 2013

Foto ateliér

A byl jsem už i navštívit fotografku,která mi udělala první nádherný fotky nejen pro rodiče
Publikováno: 24.2.2013
Foto ateliér

Sebastian Přemysl

Ahojky přátelé Litomyšlského triatlonu.Od 11.2. 9:39hod máme do rodiny triatlonistů nový přírustek,který vážil 3,8 kg a měřil 54 cm.Dnes už je týden doma ve svém pokojíčku a pomalu se začítá připravovat na první sezonu
Publikováno: 24.2.2013
Sebastian Přemysl

Slovo po 18. ročníku

pár slov k 18.ročníku:-)
Publikováno: 12.8.2012
Slovo po 18. ročníku
Strana č. << |< předchozí | 1 | 2 | další > | >>

Kontaktní údaje

Kontaktní údaje:
Přemysl Seidl
+420 777 200 776

Kontaktní e-mail:

Číslo účtu:
208420549/0600

Partneři triatlonu

Hospůdka V OKLIKU Benátky

BERNARD ochutnat můžete v hospůdce V OKLIKU Benátky:-)