Triatlon Litomyšl | www.triatlonlitomysl.cz

Navigace \ Triatlon Litomyšl \ Aktuality \ Ročník 2016

Ročník 2016

Neuvěřitelné, letos času a chtění bohužel bylo ještě méně než loni z důvodu složitosti toho mezitriatlonového času v soukromém životě:-( ale protože nenechám zaniknout tradici příjemného setkání příznivců tohoto sportu a dokud bude aspoň trochu vody v rybníku,budeme tento závod pořádat :-)
Tak ikdyž pozdní podání informací, jsou zde. Vše proběhne v tradiční termín(druhá sobota v srpnu) na tradičním místě, s tradičními disciplínami, s tradičními účastníky(snad i novými) , tradiční náladou a vstřícností,tak snad i již s tradičním doprovodným programem :-)
Kdo se tedy chce zůčastnit letošního ročníku, může přijít druhou sobotu v srpnu.Která letos vychází na 13.8.2016.Start ve 13 hod v Nedošíně.Prezentace od 11:30 hod.
INFO K DOPROVODNÉMU PROGRAMU:
Jachetní oddíl Litomyšl ve spolupráci se Školou windsurfingu a paddleboardingu zajišťují doprovodný program k letošnímu triatlonu na Velkém Košíři u Litomyšle. V sobotu 13.srpna od 9 hodin bude po celý den pro dospělé i děti připraven k vyzkoušení windsurfingový trenažer, paddleboardová prkna, WS-komplety, kanoe i celosvětově patentované čtyřmístné šlapadlo Conger.
Publikováno: 29.7.2016
Ročník 2016

Fotogalerie

Trénink juniorů
Konec zábavy,jde se trénovat
Detail fotografie
Detail fotografie
Detail fotografie
Detail fotografie
Detail fotografie
Detail fotografie

Dokumenty ke stažení

Propozice 2016
PROPOZICE 2016
Typ dokumentu: .pdf | velikost: 606.4 kB

Tip: pro stažení souboru na disk klikněte na název souboru.

Kontaktní údaje

Kontaktní údaje:
Přemysl Seidl
+420 777 200 776

Kontaktní e-mail:

Číslo účtu:
208420549/0600

Partneři triatlonu

Hospůdka V OKLIKU Benátky

BERNARD ochutnat můžete v hospůdce V OKLIKU Benátky:-)